Centrum Tokarskie CNC

Precyzyjne toczenie elementów

Toczymy elementy na zamówienie zgodne z dostarczoną specyfikacją techniczną. Zarówno produkcyjnie, jak i w krótkich seriach, a nawet pojedynczych elementach.Obsługujemy Klientów z Polski jak i Europy realizując nasze usługi na najwyższym poziomie już 30 lat.

Oferta toczona na miarę

Możliwość przyjmowania małych partii przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Każda oferta jest przygotowywana z myślą o potrzebach klienta.

Jakość podparta doświadczeniem

Nasze doświadczenie w połączeniu z zaawansowanym sprzętem oferuje wysoką prezyję, jakość i terminowość

Toczenie CNC

Dzięki tokarce automatycznej HASS ST-25Y potrafimy wykonać każdy wymagający projekt w małych i dużych partiach.

Rzetelność i terminowość

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta wraz z profesjonalnym wykonaniem zlecenia w zapewnionym terminie.

Toczenie CNC

Obróbka materiałów skrawaniem

Toczenie CNC na profesjonalnej tokarce pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów i zamówień. Nasz zakład spełnia najwyższe standardy produkcyjne, zapewniając zgodność docelowych produktów z pierwotną specyfikacją techniczną.Toczenie elementów znajduje swoje przeznaczenie w wielu branżach o czym przekonały się setki naszych Klientów z całej Polski oraz Europy. W ramach długofalowej współpracy zapewniamy niestandardowe warunki współpracy, będące kompilacją profesjonalizmu, terminowości, a także atrakcyjnych stawek.
specjalne metalowe nakrętki, montowania, mocowania na zamówienie

Przecinanie piłą taśmową

W swojej pracy używamy przecinarki taśmowej. Jest to praktyczne urządzenie pozwalające przyśpieszyć nam prace nad obróbką materiałów.

Gwintowanie

W elementach, które obrabiamy jestesmy w stanie robić gwinty o róznych średnicach. Maksymalna średnica gwintu to 45mm. Większe średnice możemy wykonać metodą tokarską.

Hartowanie metali

W naszej ofercie posiadamy hartowanie zamówionych części. Jeśli produkt wymaga podwyższonej twardości prosimy o informacje podczas składania zamówienia.

Materiały jakie toczymy

Nasza tokarka może obrabiać elementy ze stali, stali nierdzewnej, metali kolorowych i tworzyw sztucznych

Dlaczego my?

Poza wieloletnim doświadczeniem, a także wyspecjalizowanym zespołem posiadamy profesjonalne centrum tokarskie HASS ST-25Y, tokarkę Turnado 20/1000 oraz tokarkę konwencjonalną CU-580×1500. Dzięki tak bogatemu zapleczu przemysłowemu jesteśmy w stanie przyjąć nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zarówno te długoterminowe, seryjne, a nawet pojedyncze zamówienia.

Obróbka tokarska CNC

Centrum tokarskie HAAS ST-25Y

Obróbka CNC umożliwia toczenie określonych elementów przy krótszym terminie i po niższych cenach dla serii elementów. Uzyskujemy oczekiwane kształty cechujące się najwyższą jakością wykonania, które znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach i produktach.Nasze centrum tokarskie HAAS ST-25Y pozwala nam na przyjęcie nawet najbardziej wymagających zleceń w zakresie obróbki CNC.
Centrum Tokarskie CNC

Specyfikacja tokarki automatycznej HAAS ST-25Y

– Przesuw poprzeczny suportu w osi X 236mm – Przesuw poprzeczny suportu w osi Y ±50mm – Przesuw wzdłużny suportu w osi Z 533mm – Średnica uchwytu trójszczękowego 254mm – Średnica przelotu nad suportem poprzecznym 527mm – Średnica przelotu nad łożem 806mm – Średnica przelotu na łożem konika 584mm – Maksymalny przelot wrzeciona 76mm – Maksymalna średnica toczenia 301,6mm

FAQ – Często zadawane pytania

Ile kosztują usługi toczenia CNC?

Każdy z naszych projektów i każde zlecenie wyceniane są indywidualnie wedle wielu czynników wpływających na finalną wartość usługi. By poznać kwoty, odezwij się do nas.

Jakie materiały toczycie?

Stal, stal nierdzewna, metale kolorowe i tworzywa sztuczne.

Jakie gabaryty podlegają usłudze obróbki i toczenia CNC?

Największe do przyjęcia wymiary toczonych elementów to gabaryty rzędu 560mm średnicy i 1.5m długości.

W jaki sposób świadczycie usługi toczenia CNC?

Posiadamy specjalistyczne centrum tokarskie HAAS ST-25Y, tokarkę TURNADO 20/1000 oraz tokarkę CU-580×1500

Potrzebujesz usług tokarskich lub frezerskich?

Napisz do nas

Nasza firma jest otwarta na współpracę z każdym podmiotem, dużym i małym. Dla naszych stałych Klientów będących jednocześnie partnerami zapewniamy atrakcyjne ceny i niestandardowe warunki realizowanych projektów.

Z powodzeniem podejmiemy się nawet najbardziej wymagających projektów, zamkniętych w sztywnych ramach czasowych i poddanych najwyższym standardom produkcji. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam przyjąć najtrudniejsze wbrew pozorom zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne Usługi Tokarsko-Frezerskie