O nas

Jesteśmy marką z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem specjalizującą się w zakresie usług frezarsko – tokarskich. Przyjmujemy indywidualne zlecenia na toczenie, frezowanie i obróbkę metali oraz tworzyw sztucznych wykonując najwyższej jakości elementy na zamówienie.

Zakład Mechaniczny Meinert S.C.

Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 1996 roku. Od tej pory świadczymy najwyższej jakości usługi dla Klientów z Polski, a także całej Europy. Specjalizujemy się w obróbce elementów przeznaczonych do wszelkiej maści zbiorników, ale zaznaczamy, że nasz zakład wykonuje dowolnie zlecone przez Klienta produkty o określonych parametrach.

Zapewniamy zgodnie z projektem, a także realizację zlecenia w wyznaczonym terminie. W razie wątpliwości chętnie służymy naszym bogatym doświadczeniem, będąc w stałej gotowości do podjęcia nawet najbardziej wymagających wyzwań. Jesteśmy otwarci na jednorazową jak i długofalową współpracę z kontrahentami poszukującymi wysokiej jakości, terminowości, zaangażowania i atrakcyjnych cen.

Firmy zainteresowane naszymi usługami szczerze zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez złożenie zapytania drogą mailową wypełniając dostępny na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy.

Informacje techniczne

Nasz zakład wyposażony jest w profesjonalny sprzęt pozwalający na podjęcie nawet najbardziej wymagających zleceń w krótkim odstępie czasowym. Wysoką wydajność zapewnia więc nie tylko nasz wykwalifikowany sztab pracowników, ale również odpowiednie zaplecze produkcyjne.

Nasze maszyny

Centrum tokarskie HAAS ST-25Y
Tokarka TURNADO 230/1000
Tokarka CU580MRD
Frezarka FNE40P
Przecinarka taśmowa

Nasze usługi

Usługi frezarskie
Usługi tokarskie
(Toczenie CNC i konwencjonalne)
Wiercenie elementów
Gwintowanie
Opcjonalne hartowanie

Obrabiane materiały

Stal
Stal nierdzewna
Metale kolorowe
Tworzywa sztuczne

Możliwości produkcyjne

Toczenie elementów o średnicy od 560mm do 1.5m
Frezowanie elementów o maks. wymiarach 620x400mm
Wiercenie do 25 mm
Gwintowanie do 45mm

Potrzebujesz usług tokarskich lub frezerskich?

Napisz do nas

Nasza firma jest otwarta na współpracę z każdym podmiotem, dużym i małym. Dla naszych stałych Klientów będących jednocześnie partnerami zapewniamy atrakcyjne ceny i niestandardowe warunki realizowanych projektów.

Z powodzeniem podejmiemy się nawet najbardziej wymagających projektów, zamkniętych w sztywnych ramach czasowych i poddanych najwyższym standardom produkcji. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam przyjąć najtrudniejsze wbrew pozorom zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.