Toczenie konwencjonalne

Prezecyjne toczenie elementów

Obok usług toczenia na automacie CNC, oferujemy także toczenie na tokarkach konwencjonalnych elementów o maksymalnych wymiarach do 560mm średnicy i długości 1.5 metra.Toczymy na zamówienie zgodne z dostarczoną specyfikacją techniczną. Zarówno produkcyjnie, jak i w krótkich seriach, a nawet pojedynczych elementach.

Oferta toczona na miarę

Możliwość przyjmowania małych partii przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Każda oferta jest przygotowywana z myślą o potrzebach klienta.

Jakość podparta doświadczeniem

Nasze doświadczenie w połączeniu z zaawansowanym sprzętem oferuje wysoką prezyję, jakość i terminowość

Toczenie konwencjonalne

Dzięki tokarkom konwencjonalnym CU580MRD i CU-580×1500 potrafimy wykonać każdy wymagający projekt.

Rzetelność i terminowość

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta wraz z profesjonalnym wykonaniem zlecenia w zapewnionym terminie.

Toczenie konwencjonalne

Obróbka materiałów skrawaniem

Toczenie konwencjonalne na profesjonalnej tokarce pozwala nam na toczenie większych elementów przy zachowaniu lepszej ceny dla klienta. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie precyzyjnie obrobić zamówione elementy.

Nasz zakład spełnia najwyższe standardy produkcyjne, zapewniając zgodność docelowych produktów z pierwotną specyfikacją techniczną.

Do toczenia używamy tokarek konwencjonalnych Turnado 230-1000 firmy KNUTH i CU580MRD firmy Bulmach.

specjalne metalowe nakrętki, montowania, mocowania na zamówienie

Przecinanie piłą taśmową

W swojej pracy używamy przecinarki taśmowej. Jest to praktyczne urządzenie pozwalające przyśpieszyć nam prace nad obróbką materiałów.

Gwintowanie

W elementach, które obrabiamy jestesmy w stanie robić gwinty o róznych średnicach. Maksymalna średnica gwintu to 45mm. Większe średnice możemy wykonać metodą tokarską.

Hartowanie metali

W naszej ofercie posiadamy hartowanie zamówionych części. Jeśli produkt wymaga podwyższonej twardości prosimy o informacje podczas składania zamówienia.

Materiały jakie toczymy

Nasza tokarka może obrabiać elementy ze stali, stali nierdzewnej, metali kolorowych i tworzyw sztucznych

Dlaczego my?

Poza wieloletnim doświadczeniem, a także wyspecjalizowanym zespołem posiadamy profesjonalne centrum tokarskie HASS ST-25Y, tokarkę Turnado 20/1000 oraz tokarkę konwencjonalną CU-580×1500. Dzięki tak bogatemu zapleczu przemysłowemu jesteśmy w stanie przyjąć nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zarówno te długoterminowe, seryjne, a nawet pojedyncze zamówienia.

Obróbka tokarska

Tokarka konwencjonalna Bulmach CU580MRD

CU580MRD wyróżnia się bezstopniową płynną regulacją zakresu prędkości obrotowej wrzeciona w trzech ściśle konstrukcyjnie określonych zakresach. Zapewnia to większą kontrolę toczenia. Maszyny z serii CU580M znane są przez użytkowników na rynku przemysłowym od kilkudziesięciu lat jako sprawdzone tokarki w pełni produkowane w Bułgarii.
Centrum Tokarskie CNC

Specyfikacja tokarki Bulmach CU580MRD

WYMIARY PODSTAWOWE
– Wysokość osi nad łożem 290mm
– Średnica nad łożem 580mm
– Średnica nad suportem 380mm
– Średnica bez mostka 780mm
– Szerokość łoża 400mm

WRZECIONO
– Przelot wrzeciona 72mm
– Końcówka DIN 55027 № 8
– Stożek wrzeciona Metric 80

Tokarka konwencjonalna Turnado 230/1000

Centrum Tokarskie CNC

Specyfikacja tokarki Bulmach CU580MRD

– długość obrabianego przedmiotu (max.) 1.000mm – Średnica obrabiania nad łożem 460mm – Średnica obrotu przez support 224mm – Średnica obrabiania nad mostkiem do łoża tokarki 690mm – Długość mostka do łoża tokarki 155mm – Szerokość łoża 300mm

FAQ – Często zadawane pytania

Ile kosztują usługi toczenia CNC?

Każdy z naszych projektów i każde zlecenie wyceniane są indywidualnie wedle wielu czynników wpływających na finalną wartość usługi. By poznać kwoty, odezwij się do nas.

Jakie materiały toczycie?

Stal, stal nierdzewna, metale kolorowe i tworzywa sztuczne.

Jakie gabaryty podlegają usłudze obróbki i toczenia konwencjonalnego?

Największe do przyjęcia wymiary toczonych elementów to gabaryty rzędu 560mm średnicy i 1.5m długości.

Czy możliwe jest złożenie zamówienie na małe partie?

Oczywiście. Dzieje się tak bardzo często w ramach współpracy z naszymi Klientami. Chętnie przystąpimy do współpracy z firmami, które oczekują wykonaniu jednorazowego elementu czy krótkiej serii. Nie ograniczmy się do zleceń produkcyjnych.

Potrzebujesz usług tokarskich lub frezerskich?

Napisz do nas

Nasza firma jest otwarta na współpracę z każdym podmiotem, dużym i małym. Dla naszych stałych Klientów będących jednocześnie partnerami zapewniamy atrakcyjne ceny i niestandardowe warunki realizowanych projektów.

Z powodzeniem podejmiemy się nawet najbardziej wymagających projektów, zamkniętych w sztywnych ramach czasowych i poddanych najwyższym standardom produkcji. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam przyjąć najtrudniejsze wbrew pozorom zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne Usługi Tokarsko-Frezerskie